Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

Pobyty se slevou » Nízké Tatry

Dnes zobrazujeme 3 slevy na pobyty v kategorii Nízké Tatry

... do Vánoc zbývá jen 21 dní,
vyberte si u nás vánoční dárky.

1

Nízké Tatry a Liptov u Liptovské Mary v Penzionu Troika se snídaní, vínem a Liptov Region Card + vyžití

  • Koupeno: 63x
  • Cena: 3699 Kč
  • Končí za: 28 dní

Veľmi dobré ubytovacie zariadenie, vľúdny personál ochotný pomôcť. Situované vo veľmi atraktívnej lokalite, na pomedzí Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny. Je odtiaľ možnosť výletov a aktivít na všetky smery.

2

Nízké Tatry v Alexandra Wellness Hotelu *** s neomezeným wellness (bazén, sauny, vířivka) a polopenzí

  • Koupeno: 46x
  • Cena: 7799 Kč
  • Končí za: 18 dní

Pobyt odpovídal našim požadavkům, pokoj s výhledem do zeleně, ticho. Usměvavý personál, velmi chutná, pestrá strava, velmi dobré služby ve wellness.

Všechny recenze na travelking.cz

Doporučuje 34 zákazníků.

3

Nízké Tatry u aquaparku Tatralandie v Penzionu Limba *** se snídaní formou bufetu a vyžitím pro děti i dospělé

  • Koupeno: 49x
  • Cena: 1299 Kč
  • Končí za: 19 dní

Personál dělal co mohl, hodnotím ho kladně. Penzion bych přiřadil k ubytovně s penzionem to nemá nic společného. Snídaně klasický raut, večeře nižší úroveň. Okolí odpovídá popisu, je nádherné, všem doporučuji.

Všechny recenze na travelking.cz

Doporučuje 15 zákazníků.

Čekejte, načítám další slevy

Dovolená ve Nízkých Tatrách

Prohlédněte si všechny slevy na dovolenou ve Nízkých Tatrách na jednom místě! Máme přehled o tom, na které ubytování je dnes v Tatrách sleva. Dnes nabízíme 3 tipů na dovolenou. Nízké Tatry jsou pohoří Slovenska, Celá oblast je chráněna jako Národní park Nízké Tatry. Většinu jeho území tvoří stejnojmenné pohoří. Nejvyšší horou je Ďumbier (2 043 m.n.m). Celkem 3 vrcholy Nízkých Tater sahají přes 2000 m.n.m. Jedná se o Ďumbier, Chopok a Dereše. Spolu s Vysokými Tatrami tvoří nejoblíbenější a nejnavštěvovanější turistickou oblast Slovenska. Také "malé" Tatry nabízí ideální podmínky pro milovníky zimních sportů. Desítky upravených sjezdovek, nabízí kvalitní podmínky pro sjezdaře i snowboardisty. Lyžování v Tatrách si opravdu užijete a můžete vyrazit klidně jen na běžky. V letní sezóně Tatry nabízí upravené trasy vhodné výlety na kolech nebo turistiky. Naší službě Slevomol neunikne žádná sleva, každý den vybíráme ze stovek pobytů, díky Slevomolu si užijete dovolenou v Tatrách opravdu výhodně. Vyberte si svoji slevu ještě dnes. ... zobrazit pokračování