Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

Vykupto


Recenze Vykupto.cz

Šaty přišly brzy a jsou moc pěkné.Dékuji .Je to můj první nákup.V nákupech budu pokračovat,jste spolehliví,jen tak dál.Přeji ještě více spokojených zákazníkú.

Jana, 31.10.2014

Vykupto doporučuji, líbí se mi vzhled stránek, mají hezké fotky, hodně slev na pobyty. Nenabízejí ubytování pro socky nebo v nějakých pofidérních podnicích. Vždy kvalita za dobrou cenu, to se cení.

Marek Prosek, 11.09.2013

ja si kupoval vikend a byl jsem spokojen :) jak funguje podpora nevim nemam skusenost.

pawel, 08.03.2013

Mastičky přišli v pořádku, děkuji Vykupto

Ilona, 14.11.2012

S vykopto jsem maximálně spokojen. Kromě klasických slev nabízí i zboží a módu. Hodně nabídek, dobré ceny, velká firma. Vykupto.cz doporučuji.

Miroslav Nový, 07.09.2012

Dovolená od Vykupto byla v pořádku. Wellness hotel, 4*, polopenze, žádný problém. Doporučuju, Míša

Míša, 17.07.2012

Vše funguje i problémy řeší, ale zrovna se nepřetrhnou. Dělali jsme u nich pár akcí a když nás lákali byli velice rychlý, ale když jsme potom reklamovai, že u naší nabídky napsali něco špatně už to tak rychle opravit nešlo a vypadalo to že uvádíme lidi v omyl my. Navíc bohužel je minimálně jeden z majitelů se kterým jsem měl tu čest velice arogantní.

Pavel, 22.05.2012

vykupony na pantofle a pouzdro jsem uplatnila 17.4., dnes je 2.5. a zboží stále nemám.... takže hodnocení docela špatné

krieglerova@gmail.com, 02.05.2012

koupila jsem od nich poukaz na aquaerobik. Super! Naprosto bez problémů. Vynikající cena i vše okolo!!

ver_unka, 23.10.2011

zatím nejlepší slevový server, a který jsem narazila. Zajímavé slevy, bezproblémové uplatňování voucherů a díky Vyhrajto jsem měla většinu voucherů ještě levnější :)

VK, 21.10.2011

Hodně dobrých slev, vyplatí se sledovat. Vykupto mohu doporučit.

Slevoman, 25.03.2011

Mohu doporučit, 90% dávám snad jen proto, že Slevomat je o kousek lepší.

Karla, 04.02.2011


Vykupto je druhým největší slevovým portálem v ČR kde působí od dubna 2010 a řadí se tak mezi přední české slevové portály. Na Vykupto.cz nakoupí denně více než 1 500 lidí a za dobu působení díky nám ušetřili více než 1 miliardu korun. Aktuálně se Vykupto řadí na druhé místo v žebříčku slevových serverů. Stejně jako u ostatních portálů  na Vykupto si můžete být jistí bezpečností nákupu, při nákupu máte možnost v případě nespokojenosti nárok na vrácení peněz. Lze také kdykoli kontaktovat telefonicky nebo emailem zákazníckou linku, která Vám pomůže s Vašimi dotazy a problémy.

U každé slevové nabídky je uvedena diskuse, takže se lze jednoduše podělit o zkušenost s nákupem. Vykupto podporuje zákaznické recenze, proto jakmile uplatníte akční nabídku, přijde Vám žádost o ohodnocení služby. Díky tomu má Vykupto zpětnou vazbu a v případě většího množství stížností vždy vyřazuje nespolehlivé partnery ze své nabídky.

Vykupto je členem asociace APEK, garantuje bezpečný nákup a od roku 2010 publikovalo více než 22 000 slevových nabídek. I proto je nákup na Vykupto bezpečný a můžeme ho vřele doporučit.

Proč nakupovat na Vykupto?

  • navštěvovaný a oblíbený slevový server
  • zákaznická linka a garance bezpečného nákupu
  • více než 20 000 publikovaných slev
  • možnost vrácení peněz
  • velká nabídka pobytů
  • rychlé a přehledné internetové stránky
  • podrobně popsané akce, vč. mnoha fotografií
  • výborné hodnocení společnosti od mnoha spokojených zákazníků

Jak hodnotíme Vykupto.cz?

„Na www.vykupto.cz jsme měli možnost nakoupit opakovaně produkty v sekci zboží, nabídky v oblasti gastronomie a cestování. Nikdy nebylo potřeba slevu reklamovat, pobyt i dovolená byla vždy na velmi dobré úrovni. Vykupto.cz proto můžeme vřele doporučit.“

Zdroj informací: www.vykupto.cz
Datum publikování: 11.9.2013

V případě, že naleznete v článku o společnosti Vykupto chybu, kontaktujte nás na info@slevomol.cz.