Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

NebeSlev


Recenze NebeSlev.cz

Tento portál již bohužel nějakou dobu nefunguje. Aktuální slevy lze hledat na https://slevovykupon.net/

Majka, 29.11.2023

Jen ta nejhorší zkušenost! hlavně se to týká dražšího zboží nebo služeb! Vše bylo řečeno - nedodané zboží, výmluvy, sliby, ale nakonec NIC. Nechápu, že i přes žaloby a soudy stále mohou podnikat a dále okrádat zákazníky. To bude asi něco špatně s naší justicí. Jinak by si to nemohli dovolit. Samjoma

Lenka, 20.05.2014

Na tento slevový portál pozor. Více na ... http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesko/pozor-na-slevovy-portal-nebeslev-muzete-prijit-o-penize_296603.html

Michal, 28.02.2014

Od března marně vymáhám napřed zaplacené zboží,potom půl roku navrácení peněz a marně,prostě je zpronevěřili.....zloději,podvodníci,co víc dodat?

Hana Malá, 23.10.2013

VELKÝ POZOR SI DEJTE na NEBE SOLEV!Je na ně podaná hromadná žaloba, jsou v insolvenčním řízení. Přesto dál nabízejí služby. Již nezvedají telefony, nereagují na emaily, peníze nevrací! Normální zloději co patří za mříže!

Nováková, 23.09.2013

http://insolvencni-rejstrik.cz/nebeslev-s-r-o_ins-16923-2013/

Radka Konopaskova, 19.06.2013

měl sem u nich akci,vše proběhlo dle smlouvy,vše na den dodrženo,ale už s nima dělat akci nebudu,dost dlouhé termíny splatnosti,nemůžu tak dlouho čekat na peníze

martin, 20.12.2011

Radím všem ať dají od Nebeslev ruce pryč! Jsou arogantní, nekomunikují, vyhrožují a neplatí faktury. Dělají si blázny jak ze zákazníků, tak i z dodavatelů.

Romana, 20.11.2011

NEDOPORUCUJEM! Zle skusenosti, zla komunikacia, ignoracia.

Jan, 10.11.2011

S Nebeslev mám jen špatné zkušenosti!!!!!!Neproplácejí faktury,nezvedají telefony a jen vyhrožují!!!Pokud někdo uvažujete o umístění slevy na slevový portál tak určitě ne na Nebeslev!!!!Jsou to podvodníci!!!

Martina Bartáková, 26.10.2011

našel jsem podmínky ukončení smluvního vztahu. Nejsem právník ale bod 1.1.a je velmi "vychytaný". Poskytovatel je dle nich přímo poskytovatel služby tzn.balonář. Ovšem musí být uveden u zážitku na webu i na voucheru, kde není. V tomto případě se dá uvažovat ,že je považován za poskytovatele agentura Kup to nej. Ta když padne/je to dceřiná společnost Nebeslevu,nepapírově se stejným majitelem/, nebeslev je dle článku 1.1.a oprávněn odstoupit od smlouvy. Náhrada za koupené vouchery není smluvně nikde zmíněna. A jsou z toho venku s hotovostí zatím pouhých 5 418 231,-Kč. Nicméně akce před chvilkou skončila s prodanými dalšími 873 vouchery, celkem tedy zatím 1869 voucherů ....a akce byla před chvílí prodloužena na dalších 24 hod. Zákazníci by měli vědět,že od smlouvy můžou odstoupit bez udání důvodů. Na odlítání 1869 voucherů by jeden balón musel létal 26,7 roků - při průměrném maximálním ročním nasazení 70 letů/rok.Kde seženou 26 balónů,které pro ně budou létat s max.nasazením celý rok za cenu nákladů,když se na svých webech všechny velké balonové firmy od nebeslevu distancují? a lidi nakupují stále - jak ozáření...

Michal, 14.10.2011

vcera jsem posilal dotaz na diskusi, kdo je poskytovatelem letu v jejich balonove akci (na coz mam samozrejme pravo) a jeste, ze vice nez tisic prodanych voucheru se bude tezko vyuzivat (kdyz je nutno kupon vyuzit po dobu roku a pul (z toho se tak pulrok litat neda). No komentar byl smazan a moje IP adresa zablokovana. Je to proste podvod!!!

classic, 13.10.2011

Nám také neproplácí faktury, nekomunikují, odkazují na jiné zaměstnance kteří mají vypnuté telefony. Slibují nápravu, vymlouvají se na chyby a omyly ale dlužné peníze pořád nikde.

Komanč, 04.10.2011

Lena: Vážená paní, je nám velmi líto, že jste nedostala službu, kterou jste si u nás objednala, nicméně máte špatné informace. My jsme dodavateli zaplatili vše déle než před měsícem. Pan Stejskal však s klienty opravdu nekomunikuje. V současné době nás jen informoval, že lidem vrátí peníze sám, proto ještě vratky neproplácíme. Pokud tak neučiní do konce měsíce záři, dejte mi prosím vědět na: marketing@nebeslev.cz, v tomto případě Vám peníze vrátí Nebeslev. Be beauty: Váš příspěvek je opravdu směšný, vemu-li v úvahu, že jste jej napsali po 7 dnech po skončení Vaší nabídky, když fakturace dle smlouvy je do 30 dnů. Lukáš, Nebeslev.cz

Nebeslev.cz, 19.09.2011

Měli jsme na nebeslev několik nabídek, poslední cca 3 týdny zpět, peníze dnes přišly s 3 denním předstihem - takže standardně :-) Ale reagoval bych na některé zákazníky. Nejvíc mi vždy vadily rezervace poslední den platnosti kuponu. To fakt nejde obsloužit. Zákazníci by neměli vše nechat na poslední den. Co mi vadí, že vrací za tydle kupony lidem peníze místo, aby propadly podniku.

Olda, 19.09.2011

Dobrý den, inzerovali jsme na www.nebeslev.cz kryolipolyzu. Problémy s nimi opravdu máme a nejsme jediní. Klienty bereme a brát budeme i přes neuhrazení skoro milionové částky. Tento spor budeme řešit my se serverem nebeslev, proto se to Vás, našich klientů nedotkne. S pozdravem Be Beauty

Be Beauty, 12.09.2011

Se serverem NebeSlev mám velmi negativní zkušenost. Zřejmě díky tomu, že server již standardně neplatí dodavatelům, jsem ani já nedostala objednanou službu (návrh bytového architekta) a po stornu objednávky se víc jak měsíc snažím dostat dlužnou částku 1800 Kč zpět - bez výsledku, nekomunikují nebo jen mlží, hází odpovědnost na dodavatele apod. Chystám se napsat na dTest a možná oslovit i média, protože mě svým chováním neuvěřitelně otrávili a chci, aby se o nich vědělo, že jsou to přinejmenším neprofesionální polopodvodníci.

Lena, 05.09.2011

Zdravím všechny, celkem mě překvapují některá negativní hodnocení, protože já jsem pravidelný zákazník tohoto portálu a 2x jsme byla i jejich dodavatelem a vždy 100% spokojenost. Nižší hodnocení dávám, protože zničili trh s kavitacemi:-( za cenu 500Kč se to opravdu už nehodí dělat!

Magda Krátká, 29.08.2011

Zdenina: Byla jsem a výborný. Od Nebeslevu jsem měla již 6-tý poukaz a nikdy jsem problém neměla. Mé hodnocení: pohoda.

Martina, 28.08.2011

Koupila jsem si vouchery na kryolipolýzu..v salonu BEBEAUTY jsem objednaná za tři týdny.Osobně jsem tam volala a zeptala se zda vědí,že nebe slev nezaplatilo dost firmám.Říkali,že dosud s nebeslev neměli problémy.A na otázku zda mě v objednaném termínu vemou i když jim nebeslev nezaplatí v podstatě neodpověděli..tak ted nevím na čem jsem. Koupil jste někdo voucher na kryolipolízu a byl jste už v salonu bebeauty na ní?

zdenina, 24.08.2011

Připojuji se k negativnímu hodnocení tohoto slevového portálu. Z důvodu úrazu jsem žádála vrácení peněz za nevyčepané vouchery. Napsali ať se obrátím na dodavatele, že oni již službu uhradili. Dodavatel potvrdil, že Nebeslev neplatí a tak nemohou vyhovět. Znova jsem se obrátila na Nebeslev ale bez výsledku. Vyřešili tak, že přestali komunikovat.

Helena, 22.08.2011

Musím se připojit k negativnímu hodnocení nebeslev.cz vzhledem k tomu, že svým nespokojeným zákazníkům kteří nespokojenost vyjádří v diskuzích blokují IP a negativní hodnocení mažou. Nebeslev se chová minimálně neprofesionálně.

Kiki, 01.08.2011

Nebeslev dluzi mnoha dodavatelum, z nepochopitelnych duvodu zadrzuje penize kupujicich. Na proplaceni faktur se ceka i nekolik mesicu. Situace je jiz tak vazna, ze se zacina domlouvat nekolik dodavatelu na podani zaloby a insolvencniho rizení. Majitele serveru pani Stranska a udajny majitel Doubrava maji milionove exekuce, zapiraji se neberou telefony. Misto reseni situace je jen vysmech a arogance ze strany nebeslevu. Dluhy jsou jiz ve velmi vysokych castkach. Jsem moc zvedav jak akce probihajici v tomto obdobi dopadnou. V kazdem pripade neplati dodavatelum v Praze, Budejovicich a kde jinde mozno jen domyslet....

Seap, 23.07.2011

Nemohu říct na Nebeslev ani slovo (křivé). Pravidelně u nich inzerujeme a musím říct, že ze všech portálů vč. Slevomatu jsme tam jednoznačně nejspokojenější.Pravdou je, že jendu fakturu proplatili asi s 5-ti denním zpožděním, ale jiný server (nebudu jmenovat) nám dluží již déle než 4 měsíce!

Jiří Nezval, 21.07.2011

Taky máme problém s nebeslev :-( "Vážení zákazníci, s lítostí Vám oznamujeme, že firma NEBESLEV se dostala do vážných finančních problémů a neplní ani závazky vůči nám. Na základě této skutečnosti bohužel nejsme schopni jejich vouchery dále akceptovat. Jako slušná firma si našich zákazníků vážíme a nabízíme jejich klientům zdarma pizzu č.1-5. z našeho menu s tím, že pokud firma NEBESLEV uhradí pohledávky vůči nám, váš woucher můžete využít později. Kolektiv Cappuccini restaurantu"

Ladis, 19.07.2011

Nebeslev.cz neplatí dodavatelům. Z toho důvodu dodavatel odmítl dodat námi koupenou službu, ačkoliv my jsme voucher zaplatili!!!

Jirka, 17.07.2011

Zakoupen zatím jen jeden voucher a vše bylo super a bez problémů

Martina, 19.06.2011

2 nabídky ze 4 mě zklamaly. Hodnotím 50% a raději nakupuju jinde než na NebeSlev, např. Vykupto nebo Slevomat mohu doporučit. Jana

Jana, 10.04.2011

Neseriozni jednani nemohu hodnotit kladne...

Pastelka, 17.03.2011

Když se trefíte do bezproblémové nabídky, tak to je OK. Jinak čekejte problémy (nekomunikaci, hádky apod.)

Jitka K., 06.03.2011

Hodnotím 70% = dobrá kvalita služeb.

Franta, 03.02.2011