Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

NákupVAkci


Recenze Nakupvakci.cz

Tento server bohužel již nějakou dobu nefunguje. Aktuální slevy lze hledat např. na https://slevovykupon.net/

Majka, 03.12.2023

Pripojim se ke hromadne zalobe, mam stejny problem (propadly mi 1590 korun kvuli zkrachovani portalu). dolbik.dzina@gmail.com

Dina, 25.07.2017

Také podávám trestní oznámení..2krát pobyt pro dva a nic...hodnocení portálu??? Zloději :-(

Petra, 17.07.2017

Mám u nich také peníze a nevybrany pobyt, Kim nikace katastrofa, peníze nejspíš v trapu... katastrofa!!!!

Hana, 21.05.2017

Zdravím, také se přidávám k podvedeným a včera jsem podala trestní oznámení. Od policie vím, že je nás už opravdu hodně. Je to opravdu zlodějna, už v minulosti jsem si objednala pobyt pro dva, ale u jiného portálu a vše proběhlo v pořádku.

Jarka, 15.03.2017

Přidávám se k podvedeným, také jsem naletěla nakoupila jsem woucher na pobyt pro dva nákup v akci pro syna a vnučku k vánocům a po vánocích jsem zjistila, že je to normální zlodějna. Budu podávat trestní oznámení.

Alena MAL, 23.01.2017

Vyzývám všechny, kterým nechce firma Computer MCL Brno, spol. s r. o., dodat kalendáře, aby podaly stížnost, viz. zde: http://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-3501/computer-mcl-brno-spol-s-r-o Časopisem Dtest je zde také vysvětleno, že porušují zákon, jedná se z jejich strany o podvod. Pokud spotřebitelka za službu znovu zaplatila, získal poskytovatel služby majetkový prospěch bez právního důvodu. Spotřebitelka skutečně nemůže podat přihlášku do insolvenčního řízení, neboť nemá vůči slevovému portálu žádnou pohledávku, kterou by mohla uplatnit.

Kamil, 30.12.2016

Zlodejina, pres tento slevovy portal jsem zaplatila powerbanku a objednala zbozi na obchode. 9.12. mi jeste z portalu tvrdili ze je z jejich strany vse vporadku a ze elektroobchod nejspis ceka na zbozi skladem. Jak uz vime tak nakupVakci je v insolvenci. Proto se obracim na policii. Nejde o velkou castku ale poskozenych je cela rada a urcite by za tohle mel nekdo pykat.

Hanka, 21.12.2016

Ja jsem voucher zaplatila, nejde o problem mezi smluvnimi partnery? Pokud portal neplatil, proc se vouchery dal nabizely ? Stornovat ho nelze, tak by si to meli vyresit mezi sebou, co si usmlouvali. Pokud nekdo smlouvu neplni, meli ji vypovedet a neumoznit dalsi nakupy, Pokud to neudelali, je to jejich riziko. Proc by na to meli doplacet ti, kteri zaplatili?

irena, 14.12.2016

Koupila jsem vouchery na tisk fotoknihy, ale též mi bylo řečeno: Evidujeme na Vás jednu nebo více objednávek na fotoprodukt. Váš Voucher je zakoupen u společnosti NákupVakci. Bohužel tato společnost neplní svoje závazky k nám. Proto jsme u zakázek s těmito Vouchery byli nuceni pozastavit výrobu. Stránky nákupvakci.cz nefungují nevím kde mám reklamovat... :(

Hana P., 14.12.2016

Rozhodně nic NENAKUPOVAT jsou to podvodníci, hajzlové. Musíme se proti takovým bránit !!!!!!!!!!! Manželka nakoupila vouchery na tisk nějakých kalendářů na rok 2017, samozřejmě platba na účet dopředu. Včera si volala s firmou, která má naši zakázku pro slevový portál Nakupvakci.cz vytisknout a ti manželce sdělili, že slevový portál nekomunikuje a že firmě dluží hromadu peněz, něco kolem 1 000 0000 Kč. Jako sranda je, že my jsme (asi přišli o nějakých 1242 Kč), otázka je, kolik nás takových je? Provozovatel portálu Nakupvakci.cz je v balíku. Mimochodem Provozovatelem je Bc. TOMÁŠ KARABA, dat. nar. 4. května 1981 Chorošová 291/38, Pitkovice, 104 00 Praha 10 viz obchodní rejstřík. Tento pán byte: Slovenská republika, 917 01 Trnava, Teodora Tekela 6478/3 je jediným společníkem společnosti Garuma s.r.o., IČ 248 17 066, ze sídlem na adrese 143 00, Praha 4 ručí za své závazky do výše svého vkladu a když né, tak svým majetkem. Kdyby nás bylo víc, je z toho třeba udělat soudní případ a proti takovým se bránit.

jarek, 14.12.2016

ZKURVENÝ ZLODĚJI

spepik, 14.12.2016

Nedávno jsme přes tento server nabízeli vouchery. Než nás ukecali, byli ochotní nás kontaktovat i několikrát denně, ale okamžitě po uzavření smlouvy nám přestali zvedat telefony, odpovídat na emaily a nakonec nás ignorovali i na svém zákaznickém chatu. Nulová komunikace, nulová dohoda. Fakturaci na konci akce samosebou nezapomněli. Lidé pak nadávají na konkrétní firmy (nechci je omlouvat, nedodání služby je hnus), ale portál Nákupvakci je podvod! Nikdy více.

Prodejce na Nákupvakci, 12.06.2016

NakupvAkci.cz nemohu doporučit. Peníze vezmou, službu nedodají. Ničeho se nedovoláte. Radši si zvolím jiný slevový server.

Valachova, 07.01.2016

Trošku z druhé strany.Spolupráce s vámi vynikající!!!.Za celý rok.Jenom jednou k nám přijej na řízení auta evidentně opilý pán,za kterého po našem zákazu řídil jeho společník,ale přesto nám způsobil "divadélko"jak se strkal a tlačil s jiným zákazníkem.Poprosil bych:kód vouheru pána je NAKOOO75uhggpmvg,takové zákazníky neberem.Stalo se 31.10 2015 v 10.00 hod. J.Háša organizace na dráze a instruktor.

Bighummercz, 03.11.2015

To že na portálu nakoupíte třeba i kvalitní zboží je možné. Portál ho většinou pouze přeprodává, takže tam nelze nic moc zkazit. Kvalita portálu se ovšem určuje i podle dalších kritérií, takže například: pokud si na portálu NakupVAkci.cz koupíte zážitek a z nějakého důvodu ho nemůžete využít, jako každé jiné zboží, by se slušelo ho vyměnit. Například na portálu Slevomat to probíhá asi takto: "refundaci je možné provést v rozmezí 14-30 dnů po skončení platnosti voucheru. Voucher musí být neuplatněný. Pokud byste ji chtěl využít, neváhejte nás ve zmíněném období kontaktovat". Což je hezké. Na portálu NakupVAkci.cz Vás ale čeká zhruba tato odpověď: "Je mi líto, ale akce je již ukončená. Z tohoto důvodu Vám bohužel nemůžeme poskytnout žádnou kompenzaci. Takto bohužel máme stanoveny VOP. Takže za mne negativní zkušenost a moje blbost, že jsem na portálu NakupVAkci.cz cokoli kupoval. Rozhodnutí kde nakoupit ten Váš zážitek nechám samozřejmě na Vás.

Nebrat :O(, 30.08.2015

Nákupvakci doporučuji. V nabídce mají hodně wellness pobytů. Vždy se sem rád vracím.

Tomáš Hora, 26.05.2015

Spolehlivost, měla jsem dvakrát problém, poprvé úraz, nemohli jsme odjet na dovolenou, vrátili nám peníze, podruhé-nepoctivý prodejce-také vše uhradili, komunikace rychlá, skvělá

Kolarova, 03.12.2014

NakupvAkci.cz nemohu doporučit. Peníze vezmou, službu nedodají. Ničeho se nedovoláte. Děkuji, stačilo, ode mě už více nedostanou. Radši si zvolím jiný slevový server.

Petr, 26.11.2014

Nakupvakci mohu doporucit. Koupila jsem tricko a kalhoty ALPINE PRO. Vše přišlo rychle a bylo nepoškozené.

Michala, 24.06.2013

Spoustu nabídek na módu, ubytování. Bezproblémový nákup, doporučuji.

Milena, 04.06.2013


Upozornění o společnosti NAKUPVAKCI.cz

Společnost GARUMA s.r.o., která provozovala slevový portál NAKUPVAKCI.cz, byla nucena po šesti letech provozu ukončit svou činnost. V současné době (publikováno 15.12.2016) společnost připravuje návrh na insolvenci. Klienti, jejichž závazky dosud nebyly uspokojeny spolčnost žádá, aby se obrátili na insolvenční soud s přihláškou pohledávky.

Více informací naleznete viz www.nakupvakci.cz.

Zdroj informací: www.nakupvakci.cz
Poslední aktualizace: 15.12.2016 22:00:05