Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

MyDeals


Recenze MyDeals.cz

Mydeals už neexistuje, tak jak je uvedeno vpravo na tomto webu, zkrachovali spolu s megaslevou a bonybony. Dobře jim tak, když to neumí, snad moc lidem nedluží peníze.

Právník, 19.12.2013

MyDeal mohu doporučit, byla jsem spokojena.

Karla, 07.06.2011

Mohu doporučit, už jsem tam nakoupila min. 5x a vždy ok.

Vlasta, 09.02.2011Slevový portál MyDeals.cz poskytoval nabídky hromadného nakupování pro ČR, Slovensko i zahraničí. Přestože se jednalo o silný portál a jeden z prvních na českém trhu i se zahraničními partnery, v rámci společnosti Kolektiva s.r.o., provozující slevové portály mydeals, bonybony a megasleva.cz, bylo oznámeno ukončení provozu zmíněných slevových portálů.

Přesné znění přinášíme níže:

_______________________________________________

S politováním Vám oznamujeme, že dne 30.8.2013 byla naše společnost nucena v souladu se zákonem podat na sebe dlužnický insolvenční návrh. Od tohoto dne naše společnost nebude zásadním způsobem nakládat se svým majetkem a finančními prostředky.

Činnost společnosti bude omezena, aby nedošlo k neúčelnému vynakládání prostředků a tím bylo zachováno maximum prostředků pro uspokojení věřitelů.

Omlouváme se za způsobené problémy.

Pokud jste našim zákazníkem, můžete nás kontaktovat na emailu: fakturace@kolektiva.cz

Pokud jste věřitelem naší společnosti a máte zájem uplatnit své pohledávky, sledujte prosím insolvenční rejstřík na adrese http://insolvencni-rejstrik.cz/.

_______________________________________________

Kde tedy nakupovat bezpečně?

Doporučujeme nakupovat pouze na bezpečném a prověřeném slevovém portálu. Pokud kupujete zboží, vždy prověřte od koho kupujete, jaký je výrobce, zkuste dohledat recenze obchodu, apod. Pokud se Vám něco nezdá, raději pochybný nebo neprověřený slevový portál opusťte.

Mezi prověřené a úspěšné portály patří Pepa.cz nebo Hyperslevy.cz. Ze svých zkušeností doporučujeme nakupovat zejména nabídky na jídlo a wellness na sleovvých portálech, u Vykupto pak lze poměrně dobře nakoupit luxusnější zboží. Velmi dobré zkušenosti máme také s nákupem na Pepa.cz a Hyperslevách.