Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

MegaSleva


Recenze MegaSleva.cz

Tento server bohužel již nějakou dobu nefunguje. Aktuální slevy lze hledat např. na https://slevovykupon.net/

Majka, 16.12.2023

Uvedený portál již neexistuje, škoda celkem rád jsem tam nakupoval. Mirek

Mirek, 19.12.2013

Dobry den souhlasim s p.Volnym.Tento portal jiz zkrachoval o to vic smutne mam u nic v kreditech pres 4000kc.Stale dokola stejna pisnicka,nakonec mi za nevyuzity voucher nabidli kredity s moznosti vyuziti kdykoli...... ted jsem chtela vyuzit a oni uz neexistuji.Napakovali se a vyhlaisili bankrot!Tak to ted u nas bohuzel chodi Jarka

jaraneu, 11.09.2013

Dobrý den, rozhodně Vám nedoporučuji slevový portál Megasleva.cz - neustále se odkazují na to, že oni jsou pouze zprostředkovatel, že nic nemusí řešit a máte si to vyřešit s poskytovatelem. To, že restaurace na 14 dní zavře (mají dovolenou a jsou nekontaktní) a poté zbývá poslední týden na vyčerpání voucheru (kdy jsou samozřejmě termíny plné) řešit podle jejich slov nebudou, že to není jejich věc. Otřesný přístup a paní Stečinská na infolince je slušně řečeno "neochotná" a mluví jako ohranná deska stále dokola. Bohužel na nikoho jiného se nemůžete dovolat, nikdo jiný Vám nevyjde vstříc, takže zbývá pouze doufat v ochotu a pochopení ze strany restaurace/poskytovatele služby s prodloužením termínu voucheru za nemalý peníz... Megasleva.cz již nikdy více! Sbohem Antonín V.

Antonín Volný, 14.08.2012

Megasleva je velmi kvalitní server, hodně nabídek, až na výjimku za kterou mohla obsluha restaurace jsem byl vždy spokojen. MegaSlevy pro Prahu, Brno, Plzeň.

Michal, 04.11.2011

vyuzila jsem MegaSlevy zatim jedenkrat, byla jsem moc spokojena,vybiram dalsi..

cinkovavera@seznam.cz, 04.09.2011

Menší web, kterej se nespecial. jen na Prahu, ale i menší města. Slevy v Pardubicích potěší. MegaSlevu doporučuji, i když zas tak velké MEGA slevy nemají :)

Kačka, 06.06.2011

Ale celkově OK a mohu doporučit

Martina, 12.03.2011

Zkusil jsem 2x a zatím vše bez problémů.

Standa, 07.03.2011


Megasleva byla slevovým portálem, který poskytoval nabídky hromadného nakupování pro Čechy a Slovensko. V rámci společnosti Kolektiva s.r.o., provozující slevové portály mydeals.cz, bonybony.cz a megasleva.cz, oznámila konec uvedených slevových portálů.

Přesné znění přinášíme níže:

________________________________________________

S politováním Vám oznamujeme, že dne 30.8.2013 byla naše společnost nucena v souladu se zákonem podat na sebe dlužnický insolvenční návrh. Od tohoto dne naše společnost nebude zásadním způsobem nakládat se svým majetkem a finančními prostředky.

Činnost společnosti bude omezena, aby nedošlo k neúčelnému vynakládání prostředků a tím bylo zachováno maximum prostředků pro uspokojení věřitelů.

Omlouváme se za způsobené problémy.

Pokud jste našim zákazníkem, můžete nás kontaktovat na emailu: fakturace@kolektiva.cz

Pokud jste věřitelem naší společnosti a máte zájem uplatnit své pohledávky, sledujte prosím insolvenční rejstřík na adrese http://insolvencni-rejstrik.cz/.

________________________________________________

Kde nakupovat bezpečně?

Vždy doporučujeme nakupovat pouze na bezpečném a prověřeném slevovém portálu. Pokud kupujete zboží, vždy si prověřte od koho kupujete, jaký je výrobce, zkuste dohledat recenze.

Mezi prověřené a úspěšné portály patří např. Pepa.cz, Hyperslevy.cz a další.