Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

Mamutí Slevy


Recenze MamutiSlevy.cz

Tento server již bohužel nefunguje. Hodně různých slevový kódů je možné najít na https://slevovykupon.net/

Majka, 04.01.2024

Vážená paní Kosanová, naše zákaznické centrum můžete kdykoliv kontaktovat na e-mail servis@mamutislevy.cz. V případě potřeby jsme k dispozici samozřejmě i na telefonu, který je uveden na našich stránkách. Pokud máte problém s poukazem obraťte se prosím na naše zákaznické centrum. Zákazníkům odpovídáme v tentýž den a případné problémy vždy řešíme obratem. Dle dřívější komunikace jsme Váš problém vyřešili. Problém byl na Vaší straně, platbu jste poslala pozdě.

MamutíSlevy.cz, 12.01.2012

Komunikace na bodu mrazu, neseriózní obchod, do dnes nemám zboží ani peníze. Nefunkční zákaznická linka,nikomu se nedovoláte,nikdo Vám neodpoví na email.Opravdu nedoporučuji!!!A zároveň se tímto obracím na management mamutích slev,aby mi navrátil finanční obnos 534,Kč, který odešel z mého účtu dne 27.7.2011 a vztahuje se k objednávce s VS 1101.Už se konečně probuďte,takhle se obchod nedělá,pokud neumíte řešit problémy a zprovoznit si jediné telefonní číslo,které uvádíte!!!!

D.Kosanová, 23.08.2011