Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

Slevové servery » HyperSlevy


Recenze HyperSlevy.cz

Neplatiči-dlžia množstvu hotelov a ubytovacich zariadení- peniaze hosti nezasielaju ubytovateľom! Majitel-resp. riaditel Beneš peniaze z portalu použil na vlastny business a rozposiela verejne maily o tom!!!ako nema cash flow! Kde sa podeli peniaze českych občanov ktorí zakupili u nas pobyt ? Nevieme- hotelu každopadne nezaplatil.Nam nezaplatil a vyhraža sa pravnikmi ako neplatič a klamár!!!Denne odsuvanie platieb,denné vyhražky,denne klamstvo na vlastnych občanoch a zmluvných hoteloch- hanba !!!!Pozor na kupu kuponov- može hroziť ze ubytovatelia nebudu poskytovať služby .Je to podvod -doporučujem aby si kazdy prečital recenzie na googli!!!!-ktoré hotely už prestali bez platenia pana Beneša z Hyperslevy poskytovat služby?

GRAND HOTEL SERGIJO Piešťany, 02.11.2018

Zakoupen voucher na týdení pobyt pro dva s polopenzí (uvedeno jak na stránkách tak na voucheru!!)- po několika dnech mi bylo sděleno, že mám zaplacen pouze jeden den pro dva!!! Po dlouhém dohadování jsem odstoupila od smlouvy a nyní čekám už 3 týdny na vrácení peněž (ze zákona musí vrátit do 14 dnů) a stále nic!!

Klára Zábranská, 13.08.2018

Dokonalost. Nakupuji zde již pátým rokem.

Roman, 13.06.2017

Jen prodavaji, za nic neruci, s nicim nepomohou.

jj, 27.05.2017

Nakoupila jsem krabicky od stastne-telo.cz. Prvni podvodnici a zlodeji prolhani. Ti nekomunikovali, na emaily zadna reakce, telefony nikdy nezvedli. Na infolince hyperslevy mi 2x slibili, ze mi vrati penize. Po mesici a pul komunikace, kdy si vyzadali odeslane mejly, screeny obrazovek, moznost vycerpani voucheru fakticky vyprsela a udajne to byla moje vina, ze jsem screeny neposilala obratem, ale s nekolikadennim zpozdenim.

petra, 13.05.2017

Nakupovala jsem již vícekrát na těchto stránkách, pokud jsem neměla problém vše v pořádku. Poslední zakoupený voucher za službu v hodnotě 1300,- mi služba poskytnuta nebyla, dodavatel služby nechtěl komunikovat. Obrátila jsem se na hyperslevy.cz, a doufala, že vše mi pomůže vyřešit. Omyl nepomohl. Dostala jsem pouze výmluvy, proč si to mám vyřešit sama. Takže službu jsem nevyužila a peníze taky nemám. Tak všem přeji hodně štěstí, ať nenarazí na firmu, která odmítá službu vykonat.

renbou, 30.11.2015

Souhlas, špatně nastavený server-pobyty nędzę otevřít.

Dana, 08.02.2015

Nevím proč ale Vaše slevy se vůbec nechou otevřít a to už zkouším 3 den..s ostaníma nemám problém..že by bylo přetíženo?

Iva, 02.08.2014

Bezproblémový nákup, voucher přišel ihned, hodně slev. Spokojenost.

Martina, 14.07.2014

Na Hyperslevách jsem zakoupila pobyt v Krkonoších. S manželem jsme tam byli minulý rok. Vše bylo v pořádku. Personál překvapivě ochotný, byli jsme spokojeni.

Mileny, 18.06.2014

Také doporučuji, nakupuji hlavně dovolenou v zahraničí.

Marta B., 14.09.2013

naprosto perfektní.... už nakupuji pouze na hyperslevy

Nakupující František, 08.04.2013

PObyty na horách jsem na hyperslevách zakoupil už minulý rok, všechno bylo v pořádku. Ano, můžu Vás doporučit.

Mirek, 22.11.2012

Na hyper slevách nakupuji každý rok, hodně nabídek v Brně, slev na pobyty a zboží. Krkonoše 1499, 5 dní, už se těšíme. Marie Nová

Hyper Slevy, 13.11.2012

Z vlastní zkušenosti mohu HyperSlevy doporučit.

Karel, 06.06.2011

Hyperslevy mohu doporučit, nakoupil jsem tam už několik voucherů pro Prahu a vždy spokojenost.

Honza, 10.04.2011

Hyperslevy mohu doporučit, web i slevy fungují na dobré úrovni.

Slevař, 22.03.2011


Hyperslevy.cz patří od roku 2010 mezi první české

vé portály a jsou jen jedním z projektů mediálního domu společnosti HyperMedia, který provozuje např. HyperInzerce.cz, Hyperbydleni, Hyperprace a další projekty. Díky tomu, že se jedná o velkou a stabilní společnost, je riziko zániku velmi nepravděpodobné a nákup na hyperslevách je díky tomu bezpečný.

Hyperslevy nabízí každý týden více než 500 slev na pobyty nebo služby. Výběr je opravdu obrovský a díky přehlednému webu můžete každý den procházet nové slevy.

Proč nakupovat na Hyperslevy.cz?

  • oblíbený slevový server
  • velká nadnárodní společnost
  • zákaznická linka (telefon nebo email)
  • velké množství prodaných voucherů
  • obrovská nabídka slev
  • přehledné stránky
  • jistota vrácení peněz

Jak hodnotíme Hyperslevy.cz?

„Hyperslevy využíváme už od jejich začátku. Nakoupili jsme již desítky slev na jídlo, masáže, do solária, na squash, motokáry nebo ubytování v Krkonoších, Beskydech či na Šumavě. Kvalita byla vždy velmi dobrá a odpovídala popisu slevy. Doporučujeme.“

Další informace o Hyperslevy

  • Telefon: 844 444 777
  • Email: podpora@hyperslevy.cz

Zdroj informací: www.hyperslevy.cz
Datum publikování: 8.9.2013
Poslední aktualizace: 24.3.2014 16:21

V případě, že naleznete v článku o společnosti Hyperslevy chybu, kontaktujte nás na info@slevomol.cz.