Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

Helbea


Recenze Helbea.cz

Tento server bohužel již nějakou dobu nefunguje. Aktuální slevy lze hledat např. na https://slevovykupon.net/

Majka, 27.12.2023

Hledáme další věřitele Helbea a.s. Sídlo: Brno, Mlýnská 326/13, PSČ 602 00 Identifikační číslo:26909758 Insolvenční řízení bylo zahájeno na základě vyhlášky Krajského soudu v Brně č.j. KSBR 45 INS 4925/2014-A-2 ze dne 25.02.2014. https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-dotaz?dotaz=Helbea Kontakt: Management Club Canada, Lipno nad Vltavou 25,382 78. mail: makovetsky@volny.cz tel. 602505020

makovetsky, 28.02.2014

S firmou Helbea mám stejné zkušenosti. Jsou to podvodníci. Bohužel musím říct, že majitelé firem, od kterých jsem si koupila službu přes Helbeu, nebyli schopni komunikovat se mnou narovinu a tahali mě za nos a slibovali termíny a ty nikdy nedodrželi s nějakou výmluvou. Jedná se o masáže v solné a úklidová služba Janečková.

marcela.sarikova, 27.07.2012

Přes server Helbea jsme vloni poskytli kurz španělštiny 11 studentům. Helbea nám dosud nezaplatila a vůbec s námi nekomunikuje. Nic si od nich nekupujte, dopadnete jako blbci Vy, nebo ten, kdo slevu poskytl. Vydělá pouze Helbea. Jsou to hajzli! Jednu hvězdičku dávám jen proto, že jinak by hodnocení nebylo odesláno. Místo hvězdičky jim patří klepeta na pazoury!

okradený dodavatel, 12.04.2012

Helbea jsou normální podvodníci. Zakoupila jsem 2 slevové vouchery na lekci olejomalby jako dárek pro své syny. Firma, která služby poskytuje, odmítá plnit, protože jí Helbea neplatí. Helbea na můj mail vůbec nereagovala, ačkoliv mi přišlo potvrzení o přečtení. Nemají snahu nic řešit. Skutečně prvoplánový podvod, protože ač neplní, pochybné slevy inzerují dále a inkasují peníze od dalších lidí.

Martina Hýrková, 13.03.2012

Helbea - v momente, kdy jsem chtela uplatnit kupon, mi majitelka sdelila, ze Helbea jejich nabidku inzerovat vubec nemela, ze to podvodne pouzili. Nikdo se mnou z Helbea nekomunikuje, majitelka pry byla osobne i v Karline, tam pry nikdo neotvira, nesedi.TAKZE DALSI PODVOD!!!!

Pavliina, 18.11.2011

Dobrý den, přes společnost Helbea, a.s. jsem si zakoupila poukaz na masáž. Od společnosti provádějící tuto masáž jsem se dověděla, že společnost Helbea má vůči nim neuhrazené závazky a z tohoto důvodu mi službu nemohou poskytnout. Kontaktovala jsem společnost Helbea, která se zavázala mi zaslat peníze zpět do 14 dnů. Od tohoto emailu jsem peníze nejen že nedostala, ale také přestali odpovídat na jakýkoliv email. Dnes jsou to více jak dva měsíce a peníze pravděpodobně již nikdy neuvidím. Proto přeji všem hodně zdaru ve vymáhání peněz zpět a doporučuji u této společnosti nic nekupovat, ať už je to jakkoliv výhodné. S pozdravem Katka

Kateřina Pelikánová, 05.11.2011

Dobrý den, přes společnost Helbea, a. s. jsem si zakoupila certifikát na pobyt v Seminárním hotelu Akademie za příznivou cenu. Zástupce hotel Akademie mi však sdělil, že společnost Helba má vůči jejich hotelu neuhrazené závazky a z toho důvodu není možné ubytování zrealizovat. V tuto chvíli čekám na vyjádření společnosti Helbea. S pozdravem, Veronika Čapková.

V. Čapková, 25.10.2011