Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

Coopydoo


Recenze Coopydoo.cz

Jsou to podvodníci. Zboží jsme zaplatili platbou z účtu,a když přišlo chtěli ho zaplatit znovu. Telefony nezvedají, na email nereagují. Telefonní číslo které bylo napsáno na balíku , bylo nějaké Ukrajinky , která tam už rok nepracuje.

Tonda, 02.02.2017

Zboží bylo dodáno v termínu, odpovídalo fotografiím, naprostá spokojenost. Doporučuji ten obchod!

Pavel, 11.01.2017

Bohužel jsem se nechal vydráždit cenou produktů a předvánočním shonem. S tím, že oblečení přijde po Vánocích jsem počítal, avšak dodací lhůta byla samozřejmě delší. Celkovou cenu jsem zaplatil přes PayPal, který byl při objednávání jedinou možností, jak zaplatit. Takže jsem si udělal účet na PayPal a zaplatil. Po nějaké době (žádné potvrzení o platbě, přijetí objednávky ... nic nečekejte) mi přišla SMS od zásilkové služby, že mi vezou balík s dobírkou v hodnotě ceny, kterou jsem již zaplatil. Takže jsem se pokusil o kontakt. Odpověď přišla (nejdříve v azbuce), a navíc až v době, kdy pošťák už byl dávno pryč, že neevidují moji platbu a že mám zaplatit tu dobírku. To jsem odmítl a ani už nestihl, protože balík už byl na cestě zpět, což jsem oznámil opět emailem. Další den mi napsali, že moji platbu evidují a at tu dobírku zaplatím (zase nesmysl) a pošlu číslo účtu, že mi pošlou peníze zpět. A je 2. února peníze nikde, zboží nikde, kontakt žádný

Radek Tempír, 02.02.2016

Pozor na tuto firmu již si neobjednám má objednávka byla 2.talíře skleněné přišli jedny povlak na polštář 4 kusy nepřišli poslali sedáky na stoličky a dva kusy povlaku hnědá s bíllím přišli zelené již nikdy si od této firmi nic neobjednám reklamaci podat je umění .Dodají vám pouze část zaplacených výrobku.Takže už nikdy se nenechám napálit. Jana |24.2.2014.

KOLÁŘOVÁ JANA, 24.02.2014

UPOZORNĚNÍ NA FIRMU kovacskristian@seznam.cz Web: www.holici-strojky.webnode.cz S AKCÍ: 269 Kč za 8x Gillette Mach 3 nebo 4x Gillette Fusion Power včetně poštovného! Balení 4 žiletek od Gillete Fusion Power anebo 8 žiletek Gillette Mach 3. Firma dodává jen část zaplacených výrobků a na reklamace nereaguje.

Silvie, 10.02.2014