Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na webu s tímto souhlasíte. | Další informace X

Bonybony


Recenze Bonybony.cz

Tento server bohužel již nějakou dobu nefunguje. Aktuální slevy lze hledat např. na https://slevovykupon.net/

Majka, 03.12.2023

Jsem ráda, že už zkrachovli, nikdy se mi u nich dobře nenakupovala, neodpovídali na maily, jednou jsem se spálila a stačilo, aspoň už se nespálí nikdo další.

Mirka, 19.12.2013

Neposlai mi cislo voucheru a diky tomu mi propadly penize 3 stovky.Jsem, velmi nespokojena a uz bych swi od nich nekoupila ani hřebík..Velmi nesolidní,zlaty slevomat apod.

kiki, 25.12.2012Slevový portál bonybony.cz poskytoval nabídky hromadného nakupování pro Česko, Slovensko i zahraničí. Přestože se jednalo o silný portál a jeden z prvních na českém trhu, pak bylo v rámci společnosti Kolektiva s.r.o., provozující slevové portály bonybony, mydeals a megasleva.cz, oznámeno ukončení provozu uvedených slevových severů.

Přesné znění si můžete přečíst níže:

_______________________________________________

S politováním Vám oznamujeme, že dne 30.8.2013 byla naše společnost nucena v souladu se zákonem podat na sebe dlužnický insolvenční návrh. Od tohoto dne naše společnost nebude zásadním způsobem nakládat se svým majetkem a finančními prostředky.

Činnost společnosti bude omezena, aby nedošlo k neúčelnému vynakládání prostředků a tím bylo zachováno maximum prostředků pro uspokojení věřitelů.

Omlouváme se Vám za způsobené problémy.

Pokud jste našim zákazníkem, můžete nás kontaktovat na emailu:fakturace@kolektiva.cz

Pokud jste věřitelem naší společnosti a máte zájem uplatnit své pohledávky, sledujte prosím insolvenční rejstřík na adrese http://insolvencni-rejstrik.cz/

_______________________________________________

Kde můžete nakupovat bezpečně?

Doporučujeme nákup pouze na bezpečném a prověřeném slevovém portálu. Pokud kupujete zboží, vždy prověřte od jakého dodavatele nakupujete, jaký je uveden výrobce, zkuste dohledat nějaké recenze obchodu nebo jeho hodnocení např. na Heurece. Pokud se Vám něco nezdá, raději neprověřený slevový portál opusťte a neriskujte případné problémy.

Mezi prověřené a úspěšné portály patří např. Pepa.cz, Hyperslevy.cz nebo NakupVAKCI.cz.