Kontaktní informace

Provozovatel webových stránek

Zdeněk Šedivý,
Křížkova 10, 301 00 Plzeň

IČ: 76367053
DIČ: CZ8104132069

Registrován na ŽÚ města Plzeň, Č.j.: MMP/103536/09

Email:info@slevomol.cz
Web:www.slevomol.cz
Facebook:slevomol na facebooku

Podmínky použití stránek www.Slevomol.cz

Návštěvou webových stránek www.slevomol.cz (dále jen webových stránek) potvrzujete, že jste si vědomi všech níže uvedení ustanovení dle kterých se bude na webových stránkách chovat.

Informace uváděné na webu jsou pouze informativní, o jejich správnosti je vždy nutné se přesvědčit na stránkách poskytovatele slevy.

Využívání webových stránek

Návštěvou webových stránek se automaticky stáváte uživatelem webových stránek.
Využívání služeb webových stránek je zcela bezplatné.

Práva a povinnosti provozovatele

Provozovatel webových stránek neodpovídá za žádné škody vzniklé v souvislosti s využitím služeb webových stránek. Provozovatel však dbá na bezpečnost dat uživatele, ochranu jeho osobních údajů a veškeré povinnosti plní v souladu se svým nejlepším svědomím. Provozovatel má právo kdykoliv provádět změny těchto pravidel zveřejněním nové verze na těchto stránkách.

Práva a povinnosti uživatele

Uživatel se zavazuje chovat se na webových stránkách v rámci platných zákonů ČR. Vyvaruje se jakéhokoli přetěžování webu a vulgarit na webu.

Zasílání informací

Zaregistrováním emailu nebo založení registrace na webových stránkách dává uživatel souhlas se zasláním emailů na uvedenou adresu. Zasílání emailů lze vždy jednoduše zrušit v uživatelově profilu, případně pomocí odkazu v mailu nebo emailovou žádostí na info@slevomol.cz.

Ochrana osobních údajů

Velmi důkladně dohlížíme na bezpečnost Vámi zadaných údajů. Veškeré Vaše osobní údaje chráníme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme za využití našich služeb

Budeme se snažit stále zlepšovat kvalitu našich služeb tak, aby jsme Vás nezklamali.