Slevové servery » NákupVAkci


 

Dovolená a pobyty


Recenze NakupVAkci.cz

Nedávno jsme přes tento server nabízeli vouchery. Než nás ukecali, byli ochotní nás kontaktovat i několikrát denně, ale okamžitě po uzavření smlouvy nám přestali zvedat telefony, odpovídat na emaily a nakonec nás ignorovali i na svém zákaznickém chatu. Nulová komunikace, nulová dohoda. Fakturaci na konci akce samosebou nezapomněli. Lidé pak nadávají na konkrétní firmy (nechci je omlouvat, nedodání služby je hnus), ale portál Nákupvakci je podvod! Nikdy více.

Prodejce na Nákupvakci, 12.06.2016

NakupvAkci.cz nemohu doporučit. Peníze vezmou, službu nedodají. Ničeho se nedovoláte. Radši si zvolím jiný slevový server.

Valachova, 07.01.2016

Trošku z druhé strany.Spolupráce s vámi vynikající!!!.Za celý rok.Jenom jednou k nám přijej na řízení auta evidentně opilý pán,za kterého po našem zákazu řídil jeho společník,ale přesto nám způsobil "divadélko"jak se strkal a tlačil s jiným zákazníkem.Poprosil bych:kód vouheru pána je NAKOOO75uhggpmvg,takové zákazníky neberem.Stalo se 31.10 2015 v 10.00 hod. J.Háša organizace na dráze a instruktor.

Bighummercz, 03.11.2015

To že na portálu nakoupíte třeba i kvalitní zboží je možné. Portál ho většinou pouze přeprodává, takže tam nelze nic moc zkazit. Kvalita portálu se ovšem určuje i podle dalších kritérií, takže například: pokud si na portálu NakupVAkci.cz koupíte zážitek a z nějakého důvodu ho nemůžete využít, jako každé jiné zboží, by se slušelo ho vyměnit. Například na portálu Slevomat to probíhá asi takto: "refundaci je možné provést v rozmezí 14-30 dnů po skončení platnosti voucheru. Voucher musí být neuplatněný. Pokud byste ji chtěl využít, neváhejte nás ve zmíněném období kontaktovat". Což je hezké. Na portálu NakupVAkci.cz Vás ale čeká zhruba tato odpověď: "Je mi líto, ale akce je již ukončená. Z tohoto důvodu Vám bohužel nemůžeme poskytnout žádnou kompenzaci. Takto bohužel máme stanoveny VOP. Takže za mne negativní zkušenost a moje blbost, že jsem na portálu NakupVAkci.cz cokoli kupoval. Rozhodnutí kde nakoupit ten Váš zážitek nechám samozřejmě na Vás.

Nebrat :O(, 30.08.2015

Nákupvakci doporučuji. V nabídce mají hodně wellness pobytů. Vždy se sem rád vracím.

Tomáš Hora, 26.05.2015

Spolehlivost, měla jsem dvakrát problém, poprvé úraz, nemohli jsme odjet na dovolenou, vrátili nám peníze, podruhé-nepoctivý prodejce-také vše uhradili, komunikace rychlá, skvělá

Kolarova, 03.12.2014

NakupvAkci.cz nemohu doporučit. Peníze vezmou, službu nedodají. Ničeho se nedovoláte. Děkuji, stačilo, ode mě už více nedostanou. Radši si zvolím jiný slevový server.

Petr, 26.11.2014

Nakupvakci mohu doporucit. Koupila jsem tricko a kalhoty ALPINE PRO. Vše přišlo rychle a bylo nepoškozené.

Michala, 24.06.2013

Spoustu nabídek na módu, ubytování. Bezproblémový nákup, doporučuji.

Milena, 04.06.2013


Nakupvakci je český slevový portál poskytující akční nabídky z oblasti hromadného nakupování pro celou ČR. Každý týden zobrazuje stovky slev na pobyty, módu nebo služby v oblasti gastronomie nebo wellness. Díky přehledným a rychlým internetovým stránkám je nakupování velmi jednoduché a zvládne ho každý. Platit můžete několika způsoby. Portál poskytuje také běžnou zákaznickou podporu v pracovní dny. Třešničkou na dortu je bonusový systém, díky kterému za každý nákup získáváte kredity, které lze později uplatnit při dalším nákupu, 1 kredit = 1 kč.

Proč nakupovat na NakupVAkci.cz?

  • slevový portál s historií
  • velké množství nabídek
  • zákaznická linka v pracovní dny
  • podpora několika platebních karet
  • přehledné internetové stránky
  • kreditový systém

Naše hodnocení

„Na www.nakupvakci.cz máme zkušenosti se zakoupením všech typů slev. Nově jsme vyzkoušeli nabídky z oblasti módních dopňků a množstvím i kvalitou jsme byli příjemně překvapeni. Portál má stabilní zázemí, proto se zde nebojíme nakupovat.“

Další informace o portálu

  • Telefon: 777 660 337, 774 026 966
  • Email: asistentka@nakupvakci.cz

Zdroj informací: www.nakupvakci.cz
Datum publikování: 13.9.2013
Poslední aktualizace: 19.12.2013 15:00:05

V případě, že naleznete v článku o společnosti NákupVAkci chybu, kontaktujte nás na info@slevomol.cz.